Akumulator GENS ACE G-Tech Soaring 4000mAh 11,1V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Gens ace G-Tech Soaring 4000mAh 11.1V 30C 3S1P Lipo Battery
Akumulator LiPo Gens ace G-Tech Soaring został zaprojektowany specjalnie z myślą o modelach łodzi wyścigowych hydro Graupner RC SPACEBIRD. Oferując pojemność 4000 mAh i napięcie 11,1 V (3S), zapewnia długotrwałe zasilanie, co jest niezbędne dla intensywnych wyścigów i długotrwałej zabawy na wodzie. Maksymalny ciągły prąd rozładowania 30C oraz maksymalny impulsowy prąd rozładowania 60C gwarantują, że akumulator dostarcza wystarczającej mocy nawet podczas najbardziej wymagających manewrów. Złącze XT90 pozwala na bezpieczne i proste połączenie, a waga 291 g i wymiary 136 x 42,5 x 22,5 mm są optymalnie dostosowane do potrzeb modeli hydro, nie wpływając negatywnie na ich wydajność.
| Producent | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA403S30X9GT |
| Pojemność | 4000 mAh |
| Napięcie | 11,1 V / 3S |
| Maks. ciągły prąd rozładowania | 30C |
| Maks. impulsowy prąd rozładowania | 60C |
| Typ złącza | XT90 |
| Typ złącza balansera | JST-XHR |
| Waga | 291 g |
| Wymiary | 136 x 42,5 x 22,5 mm |
| Długość przewodu (C/D) | 65 mm / 120 mm |
Dane techniczne
| HS Code | 8507800090 |
| Miasto producenta | Korschenbroich |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Korschenbroich |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_batteries.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 41352 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41352 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Ottostr. |
| Net weight | 294 |
| Ulica producenta | Ottostraße |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 11 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | Gens Ace |
| Numer producenta | Ottostraße 11 |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Box width | 7,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Gens Ace |
| Pojemność (mAh) | 4000 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | info@genspow.de |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Genspow GmbH |
| Prąd rozładowania (C) | 30 |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@genspow.de |
| Waga netto (g) | 289 |
| Gross weight | 360 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/gens_ace/6928493309186 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |