Akumulator GENS ACE Redline 8000mAh 3,8V 1S2P
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria Lipo GENS ACE REDLINE SERIES 8000mAh 3.8V 1S2P 130C
Bateria Lipo Gens Ace charakteryzuje się typem złącza typu bullet 5.0 mm. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji zapewni niezawodność i wysoką wydajność, która sprosta oczekiwania najbardziej wymagających. Wyróżnia się ona pojemnością 8000 mAh, napięciem 3,8 V oraz wysokim stopniem rozładowania, co zapewni długi czas pracy, jakiego oczekujesz.

| Producent | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA80001S13D4 |
| Pojemność | 8000 mAh |
| Napięcie | 3,8 V / 1S2P / 2 ogniwa |
| Szybkość rozładowania | 130C |
| Maksymalna szybkość rozładowania impulsowego | 260C |
| Waga | 147 g |
| Rozmiar | 93 mm x 47 mm x 18 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Typ złącza | 5,0 mm bullet |
Dane techniczne
| Box length | 7,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Waga (g) | 147 |
| Gross weight | 212 |
| Miasto producenta | Korschenbroich |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Korschenbroich |
| HS Code | 8507800090 |
| Kod pocztowy producenta | 41352 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41352 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_batteries.pdf |
| Ulica producenta | Ottostraße |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Ottostr. |
| Net weight | 147 |
| Numer producenta | Ottostraße 11 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 11 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | Gens Ace |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Gens Ace |
| Napięcie (V) | 3.8 |
| Box width | 6,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Genspow GmbH |
| Pojemność (mAh) | 8000 |
| Box height | 4,00 |
| Mail producenta | info@genspow.de |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@genspow.de |
| Prąd rozładowania (C) | 130 |