Bramka smart home AVATTO GW16-W ZigBee, Bluetooth Mesh (biała)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bramka Avatto GW16-W
Bramka Avatto stanie się sercem Twojego inteligentnego domu. Umożliwia ona połączenie wszystkich inteligentnych urządzeń w jeden system. Co więcej, obsługuje protokół Zigbee 3.0/BLE. Dodatkowo do Twojej dyspozycji pozostaje także kontrola za pomocą asystentów głosowych, co wpływa na większy komfort użytkowania. Zobacz, co zyskasz dzięki Avatto!
Inteligentne sceny
Bramka Avatto pozwala na tworzenie inteligentnych scen, które zapewniają wyjątkową automatyzację w Twoim domu. Możesz dowolnie łączyć różne bramki i komponenty, aby łatwo sterować inteligentnymi urządzeniami w całym domu. Na przykład, jeśli zainstalujesz czujnik drzwi na swoich drzwiach, po ich otwarciu automatycznie możesz skonfigurować scenę, która otwiera zasłony i włącza klimatyzatory. To tylko przykład możliwości, które daje urządzenie Avatto, pozwalając Ci dostosować działanie urządzeń do Twoich potrzeb i stworzyć inteligentny dom, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami.
Łatwa kontrola
Avatto oferuje niezwykle łatwą kontrolę nad Twoim inteligentnym domem. Możesz wygodnie sterować nią głosowo, dzięki współpracy z Amazon Alexa i Google Home. Masz także możliwość kontroli za pomocą dedykowanej aplikacji, która pozwala na zarządzanie urządzeniami w dowolnym czasie i miejscu. Bramka Avatto obsługuje połączenie bezprzewodowe Zigbee 3.0/BLE, co umożliwia łączenie z różnymi urządzeniami, takimi jak czujniki drzwi, inteligentne wtyczki, inteligentne żarówki czy czujniki zalania, tworząc kompleksowy ekosystem inteligentnych rozwiązań w Twoim domu.
W zestawie
- Bramka Avatto
- Kabel USB
- Instrukcja obsługi
| Producent | Avatto |
|---|---|
| Model | GW16-W |
| Wymiary | 85 × 100 × 23 mm |
| Temperatura pracy | -20°C - 45°C |
| Temperatura przechowywania | 5°C - 30 °C |
| Moc wejściowa | 5V DC/1A |
| Połączenie bezprzewodowe | Zigbee 3.0/BLE |
| Wilgotność pracy | 10%-90% RH |
| Wilgotność przechowywania | 30%-70% RH |
| Kolor | Biały |
Dane techniczne
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | sales@miuctech.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | APEX CE SPECIALISTS LIMITED |
| Box length | 13,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@apex-ce.com |
| Gross weight | 127 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/avatto/6976037360957 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | IE |
| HS Code | 8543709099 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Cork |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_controls.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 508102 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | T23 AT2P |
| Net weight | 67 |
| Ulica producenta | Xixiang Street |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | New Mallow Road |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Avatto |
| Numer producenta | Building No. 36 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 3D, Nrt Point House |
| Box width | 11,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Avatto |