Filiżanka ze spodkiem porcelanowa biała WHITELINE 100 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw sześciu filiżanek z podstawkami bambusowymi w prezentowym opakowaniu. Filiżanki mają maksymalną pojemność 100 ml, średnicę 6,5 cm i wysokość 6 cm. Podstawki mają średnicę 9 cm i wysokość 1 cm.
✅ SOLIDNE - Filiżanki wykonane z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Podstawki wykonane z naturalnego drewna bambusowego. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Filiżanki wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń (bez podstawki).
✅ ORYGINALNY DESIGN - Utrzymane w klasycznym stylu w modnym kolorze. Pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ WYGODNE - Każda z filiżanek wyposażona jest w wygodny uchwyt, który ułatwi użytkowanie. Uchwyt wygodnie leży w dłoni. Filiżanki świetnie sprawdzą się do podawania kawy espresso.
Zestaw sześciu filiżanek do serwowania kawy espresso z podstawkami. Sprawdzą się również do herbaty, ziół i napojów. Niezwykle uniwersalne, posiadają elegancki design. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że filiżanki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Idealnie sprawdzą się w użytku domowym. Można stosować je na co dzień. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Zapakowane w prezentowe opakowanie, dzięki czemu stanowią idealny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Waga (g) | 1073 |
| Rodzaj | Komplet filiżanek |
| Długość w opakowaniu (cm) | 28 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 653.33 |
| Pojemność | 100 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |