Filiżanka ze spodkiem porcelanowa biała WHITELINE 250 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw dwóch filiżanek z łyżeczkami i podstawkami bambusowymi w prezentowym opakowaniu. Filiżanki mają maksymalną pojemność 250 ml, średnicę 8 cm i wysokość 7 cm. Podstawki mają średnicę 11 cm, a łyżeczki mają długość 13 cm.
✅ SOLIDNE - Filiżanki i łyżeczki wykonane z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Filiżanki posiadają eleganckie, tłoczone zdobienia na powierzchni. Podstawki wykonane z naturalnego drewna bambusowego. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Filiżanki oraz łyżeczki wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ORYGINALNY DESIGN - Utrzymane w eleganckim stylu z efektownym tłoczeniem. Pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ WYGODNE - Każda z filiżanek wyposażona jest w wygodny uchwyt, który ułatwi użytkowanie. Uchwyt wygodnie leży w dłoni. Filiżanki sprawdzą się do podawania zarówno kawy jaki i herbaty.
Zestaw dwóch filiżanek z podstawkami i łyżeczkami. Sprawdzą się do picia kawy, herbaty, ziół i napojów. Niezwykle uniwersalne, posiadają elegancki design. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że filiżanki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Idealnie sprawdzą się w użytku domowym. Można stosować je na co dzień. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Zapakowane w prezentowym opakowaniu. Idealny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 11 cm |
| Długość | 11 cm |
| Waga (g) | 496 |
| Rodzaj | Komplet filiżanek |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8,5 |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 576 |
| Pojemność | 250 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |