Filiżanka ze spodkiem porcelanowa serce TECKA 280 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw dwóch filiżanek z uchem oraz spodkami w prezentowym opakowaniu. Filiżanki mają maksymalną pojemność 280 ml, średnicę 8,5 cm i wysokość 6,5 cm. Spodki mają średnicę 15 cm.
✅ SOLIDNE - Zestaw wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym i czerwonym kolorze. Elementy posiadają efektowny dekor w postaci białych grochów. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Filiżanki oraz spodki wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można stosować w mikrofalówce.
✅ ORYGINALNY DESIGN - Utrzymane w eleganckim stylu z efektownym zdobieniem. Pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ WYGODNE - Każda z filiżanek wyposażona jest w wygodny uchwyt, który ułatwi użytkowanie. Uchwyt wygodnie leży w dłoni. Filiżanki sprawdzą się do podawania zarówno kawy jak i herbaty.
Zestaw dwóch filiżanek ze spodkami. Sprawdzą się do picia kawy, herbaty, ziół i napojów. Niezwykle uniwersalne, posiadają efektowny design. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że filiżanki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Idealnie sprawdzą się w użytku domowym. Można stosować je na co dzień. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Zapakowane w prezentowym opakowaniu. Idealny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 7 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 624 |
| Pojemność | 280 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 786 |
| Rodzaj | Komplet filiżanek |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9 |