Filiżanka ze spodkiem szklana 250 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 6 filiżanek ze spodkiem do kawy i herbaty - Zestaw sześciu filiżanek do serwowania kawy, herbaty lub innych napojów. Pojemność maksymalna każdej filiżanki wynosi 250 ml, a ich wymiary to 11,5 x 9 x 6,5 cm, spodek ma kwadratowy kształt i wymiary 14 x 14 x 2 cm.
✅ Wykonane ze szkła - Wykonane z najwyższej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Odpowiedni rozmiar - Idealne na kawę, herbatę, zioła oraz inne napoje. Napoje w filiżance prezentują się bardzo efektownie.
✅ Wygodny uchwyt - Filiżanki posiadają ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfortowe trzymanie i użytkowanie. Spodek do filiżanki idealnie komponuje się z filiżanką zapewniając praktyczną i elegancką podstawkę.
✅ Nadają się do zmywarki - Filiżanki i spodki wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Zestaw sześciu filiżanek ze spodkiem przeznaczonych do picia kawy, herbaty, napojów. Odpowiedni rozmiar filiżanek sprawia, że napoje prezentują się w nich pięknie, a spodek dodaje im stylu. Dobrze komponują się z pozostałą zastawą na stole. Oryginalny produkt tureckiej marki LAV. Wyprodukowany zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga gabarytowa (g) | 1256.67 |
| Wysokość | 7 cm |
| Pojemność | 250 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 2900 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 29 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Materiał | szkło |