Filiżanka ze spodkiem szklana 75 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 6 filiżanek ze spodkiem do kawy espresso - Zestaw sześciu filiżanek do serwowania kawy typu espresso. Pojemność maksymalna każdej filiżanki wynosi 75 ml, a ich wymiary to 7,5 x 5,7 x 5,5 cm, spodek ma kwadratowy kształt i wymiary 10 x 10 x 2 cm.
✅ Wykonane ze szkła - Wykonane z najwyższej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Odpowiedni rozmiar - Idealne na kawę typu espresso. Kawa w filiżance prezentuje się bardzo efektownie.
✅ Wygodny uchwyt - Filiżanki posiadają ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfortowe trzymanie i użytkowanie. Spodek do filiżanki idealnie komponuje się z filiżanką zapewniając praktyczną i elegancką podstawkę.
✅ Nadają się do zmywarki - Filiżanki i spodki wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Zestaw sześciu filiżanek ze spodkiem przeznaczonych do picia kawy espresso. Odpowiedni rozmiar filiżanek sprawia, że kawa prezentuje się w nich pięknie, a spodek dodaje im stylu. Dobrze komponują się z pozostałą zastawą na stole. Oryginalny produkt tureckiej marki LAV. Wyprodukowany zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 546 |
| Pojemność | 75 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 10 cm |
| Waga (g) | 1545 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |