Filiżanki termiczne ze spodkiem z podwójną ścianką do kawy espresso DOUBLE 90 ml 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ TERMICZNE - Zestaw dwóch filiżanek termicznych z podwójną ścianką w nowoczesnym designie wraz ze spodkami. Każda filiżanka ma wymiary 9 x 6,5 x 5,5 cm i pojemność 90 ml. Spodki mają średnicę 12 cm.
✅ SZKLANE - Wykonane z podwójnego szkła borokrzemowego, które utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas. Szkło jest transparentne w odcieniu czerni. Ciepłe napoje nie schładzają się szybko, a napoje zimne, pozostają dłużej chłodne.
✅ EFEKTOWNE - Świetnie sprawdzą się do picia kawy espresso lub espresso doppio. Serwowana w nich kawa prezentuje się bardzo efektownie.
✅ ODPORNE - Zaletą filiżanek termicznych jest zwiększona odporność na wysokie i niskie temperatury (od -10°C do +210°C), zarysowania, pęknięcia i chemikalia. Bardziej odporne na odkształcenia spowodowane wysoką temperaturą niż zwykłe szkło.
✅ WYGODNE - Filiżanki posiadają wygodne uchwyty, które zapewnią komfortowe trzymanie. Spodek jest idealnie dopasowany do filiżanki. Filiżanki mimo podwójnej ścianki są lekkie.
Komplet dwóch filiżanek termicznych z podwójną ścianką w zestawie ze spodkami. Filiżanki mają nowoczesny design i efekt wizualny po wlaniu do nich napojów jest niesamowity. Dzięki podwójnej ściance gorące napoje nie będą nas parzyły w ręce i pozwolą na utrzymanie dłużej ciepłej temperatury, to samo dotyczy chłodnych napojów. Idealne do picia ulubionej kawy espresso. W celu odpowiedniej pielęgnacji, nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Filiżanki pakowane są w kartonik, więc są idealnym pomysłem na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 12 cm |
| Waga (g) | 255 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 292.5 |
| Pojemność | 90 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 12 cm |