Filtr CPL TELESIN 58mm do iPhone 15 Pro/Pro Max
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr CPL 58mm Telesin do iPhone 15 Pro/Pro Max
Twórz dynamiczne, zachwycające zdjęcia za pomocą smartfona. Filtr CPL 58mm TELESIN to akcesorium stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach iPhone 15 Pro i 15 Pro Max. Zaprojektowany do użytku w połączeniu z etui TELESIN z magnetyczną ramką (w oddzielnej sprzedaży) oferuje precyzyjną kontrolę nad ekspozycją, pozwalając uzyskać profesjonalne efekty w fotografii mobilnej.
Piękne ujęcia bez niechcianych odblasków
Naturalne i profesjonalne ujęcia, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych? Żaden problem. Filtr CPL (Circular Polarizing Filter) 58mm Telesin do iPhone 15 Pro/Pro Max to doskonałe narzędzie do usuwania odblasków z powierzchni niemetalicznych, takich jak woda czy szkło. Jego zastosowanie pozwala zwiększyć nasycenie kolorów i poprawić klarowność obrazu, dzięki czemu zdjęcia krajobrazów i nieba stają się bardziej wyraziste i pełne detali.
Wysoka jakość, dziecinnie łatwy montaż
Filtr wykonany jest z wysokiej jakości szkła optycznego, pokrytego wielowarstwowymi powłokami ochronnymi, które zabezpieczają go przed zarysowaniami, wodą, tłuszczem i smugami. Grubość zaledwie 3.7 mm zapobiega winietowaniu, dlatego zdjęcia tworzone przy użyciu filtra są w całości klarowne i pozbawione zakłóceń. Magnetyczne mocowanie zapewnia łatwy montaż i demontaż, a jednocześnie stabilność w dynamicznych warunkach.
W zestawie
- Magnetyczny filtr CPL 58mm x 1
- Adapter x 1
- Szmatka do czyszczenia x 1
- Etui na filtr x 1
- Instrukcja obsługi
| Producent | Telesin |
|---|---|
| Kod producenta | P10-FLT-02 |
| Średnica | 55 mm |
| Grubość | 3.7 mm |
| Waga | 13 g |
| Średnica bazy | 58 mm |
| Materiał | Szkło + Aluminium |
Dane techniczne
| Kompatybilność | iPhone |
| Model | iPhone 15 Pro |
| Podnumer producenta | Room 526 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box length | 9,00 |
| Mail producenta | info@telesin.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Gross weight | 300 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| HS Code | 9002200000 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Telesin/6974944463198 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_filters.pdf |
| Miasto producenta | Shenzhen,Guangdong |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Net weight | 68 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Box width | 9,00 |
| Kod producenta | Telesin |
| Ulica producenta | Bantian Street |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Box height | 1,00 |
| Numer producenta | Block B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |