Filtr do rynny plastikowy czarny 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ZABEZPIECZAJĄCE - Zestaw dwóch filtrów do rynien. Zabezpieczą rurę spustową przed zatykaniem nieczystościami np. liśćmi, gałęziami, piórami.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z wysokiej jakości tworzywa w kolorze czarnym. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata. Po zamontowaniu filtry są niewidoczne.
✅ PRZYDATNE - Korzystanie z filtrów do rynien pozwoli nam zapobiec zatykaniu rur spustowych oraz ochroni elewację przed zalaniem z niedrożnej rynny.
✅ FUNKCJONALNE - Sito pozwala na sprawny przepływ wody. Z jego pomocą zatrzymamy nieczystości zanim zablokują i uszkodzą rynnę.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Elastyczna konstrukcja filtrów, spowoduje samoczynne dopasowanie i skuteczne przyleganie do ścian rynny. Montaż filtrów będzie zatem niezwykle prosty i nie wymaga użycia narzędzi oraz siły.
Zestaw dwóch filtrów do rynien. Filtry pozwolą na uniknięcie blokady rynny spływającymi wraz z wodą liśćmi, gałązkami lub innymi zanieczyszczeniami. Szczególnie polecane w miejscach, gdzie rynna jest narażona na różnego rodzaju nieczystości. Montaż filtra, który jest niewidoczny z poziomu ziemi, pozwoli na sprawny przepływ samej wody do rynny. Takie działania pozwoli nam uniknąć kosztów związanych z zatykaniem rynien. Elastyczna forma filtrów sprawi, że bez problemu zamontujemy je w każdej rurze spustowej. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 12,5 cm |
| Waga (g) | 140 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 360 |
| Wysokość | 15 cm |
| Istotne informacje | Do użytku zewnętrznego |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |