Foremka do ciastek stalowa orzeszki 20 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Zestaw 20 sztuk foremek na ciasteczka w kształcie orzeszków. W zestawie foremki o wymiarach 6 x 3,8 x 1,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonane z najwyższej jakości ocynkowanej blachy w srebrnym kolorze. Foremki są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Odpowiednio użytkowane posłużą przez długie lata.
✅ UNIWERSALNY - Pozwolą przygotować ciasteczka w charakterystycznym kształcie orzeszków z dowolnym kremem. Sprawdzą się także do przygotowania innych słodkości np. czekoladek.
✅ PRAKTYCZNY - Foremki zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu ciasteczka będą równomiernie upieczone. Wyposażone w wygodne uchwyty, które ułatwią ich wyciąganie z gorącego piekarnika.
✅ EFEKTOWNY - Zestaw foremek pozwoli Ci stworzyć ciastka o wyjątkowym kształcie, co z pewnością przyciągnie uwagę i zachwyt Twoich gości. To idealna opcja na różnego rodzaju imprezy, święta czy przyjęcia.
Komplet dwudziestu foremek cukierniczych pozwoli Ci stworzyć urocze ciasteczka lub czekoladki w kształcie orzechów. To niezastąpione narzędzie w kuchni, idealne dla miłośników pieczenia. Kształt orzeszków stworzony przez te foremki będzie szczególnie wyjątkowy podczas pieczenia świątecznych ciasteczek, dodając im niepowtarzalny urok. W celu odpowiedniej konserwacji nie zaleca się mycia w zmywarce od naczyń. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 1,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 20 |
| Szerokość | 3,8 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 100 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | stal |
| Waga gabarytowa (g) | 66 |