Forma do babki nieprzywierająca z kominem serce MARISSA 28,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma w kształcie serca z kominem do pieczenia babki, keksu, chałek. Idealnie sprawdzi się do wypiekania ucieranych ciast oraz drożdżowych. Forma z linii Marissa. Wymiary formy 26,5 x 28,5 x 10 cm.
✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - Forma została wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze miedzi. Odpowiednio użytkowana posłuży nam długie lata.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Wewnątrz powlekana podwójną powłoką nieprzywierającą PFLUON w kolorze miedzi. Wystarczy tylko natłuścić foremkę i z łatwością wyjmiemy upieczone ciasto.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na wysokie temperatury do +200° C.
✅ EFEKTOWNA - Z jej pomocą przygotujesz wypieki, które będą prezentowały się efektownie. Oryginalna forma prezentacji potraw zachwyci Twoich gości.
Forma do pieczenia babki, ciast ucieranych jak i drożdżowych w kształcie serca z kominem. Posiada wyjątkowy wzór, dzięki czemu upieczone potrawy będą niezwykle efektownie prezentować się po upieczeniu. Forma malowana jest natryskowo w kolorze miedzi. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Forma nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Zapakowana jest w kartonowe pudełko, stanowi wyjątkowy prezent dla miłośników przygotowywania słodkich wypieków. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Rodzaj | Forma do pieczenia |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Materiał | aluminium |
| Waga gabarytowa (g) | 1170 |
| Wysokość | 10 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do piekarnika |
| Szerokość | 26,5 cm |
| Tagi | foremka na babkę|foremka na keks|foremka z kominem |
| Długość | 28,5 cm |
| Waga (g) | 643 |