Forma do chleba ceramiczna 33 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Ceramiczna forma do pieczenia chleba w prostokątnym kształcie. Forma ma pojemność 2,7 litra i wymiary: 27 x 16 x 9,5 cm. Długość formy z uchwytami wynosi 33 cm.
✅ CERAMICZNA - Wykonana z najwyższej jakości ceramiki w brązowym kolorze, wewnątrz jest glazurowana. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ PRZYDATNA - Forma ceramiczna dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu pieczenie jest bardziej ekonomiczne. Formę zawsze należy stopniowo rozgrzewać wraz z piekarnikiem i nie narażać jej na gwałtowne zmiany temperatur.
✅ EFEKTOWNA - Sprawdzi się do wypieku świeżego chleba, który będzie prezentował się efektownie. Z jej pomocą uzyskamy odpowiedni kształt bochenka chleba.
✅ ŁATWA W CZYSZCZENIU - Formę łatwo wyczyścimy przy pomocy gąbki i ciepłej wody, w przypadku większych zabrudzeń solą i octem, nie należy używać środków chemicznych.
Prostokątna forma do pieczenia chleba. Wykonana z naturalnych materiałów. Niezwykle przydatna i wygodna. Sprawdzi się do wypieku chleba i innych wypieków. Odpowiedni kształt formy pozwoli na upieczenie chleba, ciasta drożdżowego lub pasztetu w odpowiednim kształcie. Dolnej części naczynia należy zapewnić swobodny dopływ powietrza, wkładać zawsze w piekarniku na kratkę. Po wyciągnięciu z piekarnika, zaleca się umieszczenie gorącego naczynia na drewnianej powierzchni (deska, blat). Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | brązowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Materiał | ceramika |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 792 |
| Pojemność | 2,7 l |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 33 cm |
| Waga (g) | 1560 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |