Forma do ciastek granitowa misie 35x26,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do pieczenia ciastek w kształcie misia - Forma do pieczenia 12 szt. ciasteczek lub babeczek w kształcie misia. Forma ma wymiary 35 x 26,5 x 2 cm. Dzięki niej upieczemy jednocześnie aż 12 szt. misiów o wymiarach: 6,5 x 6 cm.
✅ Stal węglowa z powłoką granitową - Wykonana z najwyższej jakości stali węglowej oraz powłoki granitowej. Powłoka granitowa zapobiega przywieraniu, nawet przy minimalnej ilości tłuszczu.
✅ Równomierne pieczenie - Użyty materiał jest odporny na wysokie temperatury do 230°C, nie chłonie zapachów, nie nasiąka płynami. Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych. Forma zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu ciastka będą dobrze upieczone.
✅ Efektowny kształt misia - Z jej pomocą przygotujesz ciasteczka lub babeczki w uroczym kształcie niedźwiadka. Forma nada wypiekom odpowiedniego kształtu z dbałością o szczegóły. Wypieki w kształcie misiów sprawdzą się zarówno na dziecięcych przyjęciach, jak i na co dzień. Forma zapewni efektowny wygląd gotowych ciastek.
✅ Łatwa do czyszczenia - Gładka powierzchnia formy pozwala na szybkie i wygodne czyszczenie po użyciu. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub umyć ręcznie.
Forma do pieczenia ciastek z powłoką nieprzywierającą. Foremka pozwala upiec dwanaście babeczek lub ciasteczek w kształcie misiów. Sprawdzi się do przygotowania popularnych pieczonych misiów ze słodkim nadzieniem. Przydatna w każdym domu, jest łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | stal węglowa |
| Waga gabarytowa (g) | 303.33 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 26,5 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga (g) | 377 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |