Forma do ciastek i pralin silikonowa pomarańczowa kurka SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma pozwalająca upiec ciasteczka, babeczki lub czekoladki w kształcie kury w wersji 3d. Forma ma wymiary 18 x 17,5 cm. Każda kurka ma wymiary 7 x 7 x 6,5 cm. Foremka pozwoli na jednoczesne upieczenie 4 kurek.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wysokiej jakości silikonu w pomarańczowym kolorze.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C).
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować różne słodkości w kształcie kurki. Forma sprawdzi się do przygotowania ciasteczek, czekoladek, a także babeczek w kształcie kurki. Przydatna podczas wielkanocnych wypieków.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec cztery kurki. Idealnie sprawdzi się w okresie wielkanocnym, gdyż stworzymy w niej słodkości w kształcie kurki. Możemy przygotować w niej ciasteczka, praliny, czekoladki w uroczym kształcie. Wzór kurki jest neutralny, dlatego wykorzystamy ją również poza okresem świątecznym. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Forma silikonowa jest lekka, elastyczne, zajmują mało miejsca, odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 18 cm |
| Waga (g) | 97 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 378 |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do piekarnika|Nadaje się do zmywarki|Nadaje się do lodówki|Nadaje się do zamrażarki|Kontakt z żywnością |
| Szerokość | 17,5 cm |