Forma do jajek metalowa 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Zestaw dwóch form do jajek w okrągłym kształcie. Formy mają średnicę 7,5 cm i wysokość 1 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości metalu z powłoką nieprzywierającą w czarnym kolorze. Formy są wytrzymałe, lekkie i niezwykle praktyczne.
✅ PRZYDATNY - Dzięki nim możemy przygotować jajka sadzone w efektownym kształcie koła. Formy sprawdzą się również do przygotowania mini naleśników, omletów i innych przekąsek.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Dzięki nim przygotujemy swoje ulubione przysmaki w szybki i prosty sposób. Formy wystarczy położyć na rozgrzanej patelni, rozbić jajko, wlać i doprawić.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Formy wyczyścimy w łatwy sposób, nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Zestaw dwóch, metalowych form do sadzonych jajek. Umożliwia przygotowanie jajek w okrągłym kształcie. Możemy wykorzystać je również do zrobienia mini naleśników, omletów czy pancakes w idealnym kształcie. Formy nie wchłaniają zapachów i smaków. Jajko ani ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Łatwe w czyszczeniu i wygodne w użytkowaniu. Bardzo dobrze przewodzą ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 44 |
| Wysokość | 1 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Długość | 7,5 cm |
| Waga (g) | 80 |