Forma do kostek lodu silikonowa 32,5x18 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Forma do kostek lodu z elastycznym dnem. Niezwykle przydatna w każdym domu podczas imprez, spotkań z bliskimi.
✅ DUŻA POJEMNOŚĆ - Dzięki niej przygotujemy aż 32 kostki lodu.
✅ ELASTYCZNE DNO - Dno formy wykonane ze specjalnego elastycznego materiału dzięki któremu bez problemu wyciśniemy kostki.
✅ BEZPIECZNA - Wykonana z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Duża forma do przygotowania 32 kostek lodu. Wymiary foremki to 32,5 x 18 x 3 cm. Posiada elastyczne dno dzięki czemu wyciąganie kostek lodu będzie niezwykle łatwe. Kostki wykorzystamy do wody, napojów oraz drinków alkoholowych. W foremce możemy zamrozić również soki owocowe oraz sorbety otrzymując zamrożone napoje w formie lodów. Forma występuje w różnych kolorach, nie ma możliwości wyboru - wysyłamy losowo.
Dane techniczne
| Długość | 32,5 cm |
| Waga (g) | 160 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 3,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 37,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 351.5 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 18 cm |