Haczyk wieszak na przyssawkę czarny 5,5 cm 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 2 szt. haczyków na przyssawkę - Haczyki na przyssawkę o wszechstronnym zastosowaniu. Mocno trzymają się powierzchni i nie odklejają się. Każda przyssawka ma okrągły kształt i średnicę 5,5 cm, wysokość haczyków wynosi 10 cm.
✅ Wykonane z wytrzymałego tworzywa - Wykonane z lekkiego i trwałego tworzywa w czarnym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Praktyczne do wieszania akcesoriów - Haczyki świetnie sprawdzą się do wieszania ręczników, ścierek, rękawic, ubrań czy szlafroków. Idealne zarówno do kuchni, jak i łazienki.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Wieszaki na przyssawkę mają uniwersalne zastosowanie. Przydatne w każdym domu. Doskonale nadają się na płaskie powierzchnie takie jak szyba, lustro, płaskie kafelki czy płyta meblowa.
✅ Wielokrotny i łatwy montaż - Niezwykle łatwe w montażu, bez potrzeby wiercenia dziur w ścianie. Przed przyklejeniem należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić powierzchnię. Przyssawki można wielokrotnie odklejać i przyklejać w innym miejscu.
Wieszaki na przyssawkę o uniwersalnym zastosowaniu. Wykonane z wytrzymałych materiałów. Mają uniwersalny wygląd i będą pasowały do każdego wnętrza. Znajdą wiele zastosowań w domu. Doskonale sprawdzą się do wieszania ściereczek kuchennych, ręczniczków, a nawet ubrań. Przed przyklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na której przyssawki mają być użyte, jest gładka i czysta. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 69 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6,2 |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 70 |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Średnica | 5,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |