Haczyk wieszak samoprzylepny czarny BLACK 4,8x4,8 cm 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 2 szt. haczyków - Haczyki o wszechstronnym zastosowaniu montowane na taśmę. Mocno trzymają się powierzchni i nie odklejają się. Przydatne w każdym domu. Doskonale nadają się na płaskie powierzchnie takie jak szyba, lustro, płaskie kafelki czy płyta meblowa. Haczyki mają kwadratowy kształt i wymiary 4,8 x 3,5 x 4,8 cm. Wieszaki z serii Black.
✅ Solidnie wykonane - Wykonane z metalu w czarnym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Praktyczne do wieszania akcesoriów - Haczyki świetnie sprawdzą się do wieszania ręczników, ścierek, rękawic, ubrań czy szlafroków. Idealne zarówno do kuchni, jak i łazienki.
✅ Ułatwiają suszenie gąbek - Haczyki, dzięki głębokości 3,5 cm oraz odpowiedniemu kształtowi pozwalają wygodnie umieścić małą gąbkę do naczyń, co ułatwia jej wysychanie i zapobiega pozostawianiu jej w wilgoci.
✅ Łatwy montaż na taśmę 3M - Zamontujemy je w prosty sposób za pomocą wytrzymałej taśmy 3M, która pozwoli na bezinwazyjny montaż bez wiercenia.
Wieszaki montowane na wytrzymałą taśmę o uniwersalnym zastosowaniu. Mają uniwersalny wygląd i będą pasowały do każdego wnętrza. Znajdą wiele zastosowań w domu. Doskonale sprawdzą się do wieszania ściereczek kuchennych, ręczniczków, a nawet ubrań. Przed przyklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na której haczyki mają być użyte, jest gładka i czysta. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 106.67 |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 3,5 cm |
| Długość | 4,8 cm |
| Waga (g) | 70 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |