Haczyk wieszak samoprzylepny stalowy 6,5 cm 5 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 5 szt. haczyków samoprzylepnych - Haczyki samoprzylepne o wszechstronnym zastosowaniu. Mocno trzymają się powierzchni i nie odklejają się. Każdy haczyk ma kwadratowy kształt i wymiary zewnętrzne 6,5 x 3,5 x 9,5 cm.
✅ Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej - Haczyki wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, część samoprzylepna wykonana jest z tworzywa. Są trwałe i solidne. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ Praktyczne do zawieszania akcesoriów - Haczyki świetnie sprawdzą się do wieszania ręczników, ścierek, rękawic, ubrań czy szlafroków. Idealne zarówno do kuchni, jak i łazienki.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Wieszaki mają uniwersalne zastosowanie. Przydatne w każdym domu. Są samoprzylepne, doskonale nadają się na płaskie powierzchnie takie jak szyba, lustro, płaskie kafelki czy płyta meblowa.
✅ Łatwy montaż bez wiercenia - Niezwykle łatwe w montażu, bez potrzeby wiercenia dziur w ścianie. Przed przyklejeniem należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić powierzchnię.
Wieszaki samoprzylepne o uniwersalnym zastosowaniu. Mają uniwersalny wygląd i będą pasowały do każdego wnętrza. Znajdą wiele zastosowań w domu. Doskonale sprawdzą się do wieszania ściereczek kuchennych, ręczniczków, a nawet ubrań. Przed przyklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na której haczyki mają być użyte, jest gładka i czysta. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 3,5 cm |
| Długość | 6,5 cm |
| Waga (g) | 112 |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 5 |
| Logistyka długość(cm) | 27 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Logistyka szerokość(cm) | 16 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Logistyka wysokość(cm) | 4 |
| Wysokość | 9,5 cm |