Haczyk wieszak samoprzylepny stalowy czarny 3x2 cm 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SAMOPRZYLEPNE - Zestaw 6 sztuk małych haczyków samoprzylepnych. Każdy z haczyków ma wymiary 3 x 2 x 1,5 cm. Haczyki są w kształcie owalu.
✅ STALOWE - Wykonane w całości z najwyższej jakości stali nierdzewnej w czarnym, matowym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ PRAKTYCZNE - Świetnie sprawdzą się do wieszania małych ręczniczków, ściereczek. Wykorzystamy je zarówno w kuchni jak i łazience.
✅ UNIWERSALNE - Haczyki mają uniwersalne zastosowanie, są przydatne w każdym domu. Znajdą wiele zastosowań w każdym domu.
✅ KLASYCZNY DESIGN - Ich uniwersalny wygląd będzie idealnie pasował do każdego wnętrza.
Zestaw 6 sztuk haczyków samoprzylepnych w owalnym kształcie. Każdy z haczyków ma taki sam wymiar. Wykonane z solidnych materiałów. Idealnie sprawdzą się w kuchni oraz łazience do wieszania małych ręczniczków oraz ściereczek. Haczyki znajdą wiele zastosowań w domu. Oryginalny produkt holenderskiej marki Storage Solutions. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Rodzaj | Wieszak samoprzylepny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8,8 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 24 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 2 cm |
| Tagi | wieszaki łazienkowe|wieszaki kuchenne|wieszak uniwersalny|wieszak łazienkowy|wieszak kuchenny|wieszak stalowy|haczyki|haczyk|zestaw haczyków |
| Długość | 3 cm |
| Waga (g) | 22 |