Hak wędzarniczy 15x12 cm 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw 4 sztuk haków w kształcie litery "S" o wymiarach 15 x 12 cm i średnicy 0,5 cm. Haki wykorzystamy podczas wędzenia.
✅ STALOWE - Haki wykonane ze stali nierdzewnej. Nadają się do mycia w zmywarce do naczyń oraz do kontaktu z żywnością.
✅ WYTRZYMAŁE - Haki są bardzo wytrzymałe, co umożliwi zawieszenie na nich dużych kawałków mięsa.
✅ OSTRE - Haki z jednej strony posiadają ostre zakończenie, co pozwoli na precyzyjne wbicie mięsa bez obaw, że spadnie.
✅ UNIWERSALNE - Haki są przystosowane swoim rozmiarem do większości wędzarni dostępnych na rynku.
Zestaw 4 sztuk haków wędzarniczych. Haki z jednej strony są zaostrzone, co pozwoli na wygodne wbicie mięsa. Haki wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu odpowiednio umocujemy wędzone mięsa na nich. Korzystanie z haków podczas wędzenia umożliwia swobodne przemieszczanie i obracanie mięsa. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 12 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zmywarki |
| Średnica | 0,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Długość | 15 cm |
| Tagi | haki do wędzenia|haczyki do wędzenia|haki do wędzarni|haki wędzarnicze|haki do mięsa |
| Waga (g) | 298 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Rodzaj | Hak wędzarniczy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 180 |