Hak wędzarniczy 6x4,5 cm 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNE - Zestaw 6 sztuk haczyków o wymiarze 6 x 4,5 cm, które wykorzystamy zarówno w domu jak i poza nim.
✅ DO ZAWIESZENIA - Możemy dzięki nim powiesić np. na relingu przybory kuchenne lub akcesoria łazienkowe.
✅ SOLIDNE - Wykonane ze stali nierdzewnej. Niezwykle solidnie wykonane. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ PRZYDATNE - Haczyki pozwolą nam wyeksponować różne przedmioty na relingu lub metalowej kratce.
✅ WSCHESTRONNE - Haczyki przydadzą się zarówno w domu, jak i w garażu, biurze lub podczas wędzenia. Wszechstronne zastosowanie pozwoli wykorzystać je na wiele sposób.
Zestaw 6 haczyków o wymiarach 6 x 4,5 x 0,2 każdy. Haczyki są wytrzymałe, możemy wykorzystać je zawieszając na relingu np. w kuchni lub łazience. Świetne do zawieszenia na metalowej kratce. Dzięki nim możemy odpowiednio wyeksponować przybory oraz akcesoria. W wędzarni możemy wykorzystać je do zawieszenia wędzonych produktów. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 0,2 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 48 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Rodzaj | Haczyki do wędzarni |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 20 |