Hub UGREEN CM478 5w1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter HUB UGREEN CM478 USB-C do HDMI, USB-A 3.0, 2x USB-A 2.0, PD
Adapter 5w1 Ugreen CM478 to kompaktowy i wysoce funkcjonalny gadżet dla każdego, kto ceni sobie efektywność w pracy przy komputerze. Dzięki różnym portom: PD 100W, USB 3.0, 2x USB 2.0 oraz HDMI CM478 umożliwia łatwe podłączenie wielu urządzeń jednocześnie do portu USB-C. Kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie dla wielu użytkowników.
Szybki i wydajny
Adapter Ugreen CM478 gwarantuje wysoką prędkość transmisji danych, dzięki czemu umożliwia błyskawiczne przesyłanie plików pomiędzy urządzeniami. Port USB 3.0 zapewnia zawrotną prędkość do 5 Gbps, natomiast dwa porty USB 2.0 - do 480 Mbps. Ale to nie wszystko! Port PD 100W umożliwia szybkie ładowanie urządzeń, czyniąc z adaptera CM478 niezwykle praktyczne narzędzie.
Jakość obrazu
Dzięki portowi HDMI obsługującemu 4K@30Hz adapter Ugreen CM478 umożliwia transmisję obrazu w najwyższej jakości. Bez względu na to, czy planujesz prezentację, czy chcesz cieszyć się filmem na dużym ekranie, CM478 gwarantuje krystalicznie czysty obraz bez opóźnień.
Komfort i trwałość
Adapter Ugreen CM478 został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Długość przewodu wynosząca 20 cm zapewnia elastyczność, a niewielkie wymiary (120 x 28 x 12 x 12 mm) pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Wykonany z trwałego stopu aluminium, adapter jest odporny na uszkodzenia i wytrzymały na codzienne użytkowanie.
Łatwość użytkowania
Ugreen CM478 to urządzenie plug-and-play, co oznacza, że nie wymaga dodatkowej instalacji oprogramowania. Wystarczy podłączyć adapter do komputera czy smartfona, aby natychmiast rozszerzyć możliwości swojego urządzenia. To prosty i efektywny sposób na zwiększenie produktywności i wydajności pracy.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | CM478 |
| Port PD | PD 100W |
| Prędkość transmisji | USB 3.0 x 1 - 5 Gbp; USB 2.0 x 2 - 480 Mbps |
| Materiał | Stop aluminium |
| Długość przewodu | 20 cm |
| Wymiary | 120 x 28 x 12 x 12 mm |
| Kompatybilność | Windows, MacOS, iOS, Linux, Android |
| HDMI | 4K@30Hz |
Dane techniczne
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Wejścia | USB-C |
| Gross weight | 97 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Liczba portów | 7 |
| HS Code | 8471800000 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Funkcja ładowania | Tak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_hubs.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Obudowa | Aluminiowa |
| Net weight | 58 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Rozdzielczość HDMI | 4K / 30Hz |
| Ilość w kartonie | 102 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 12.03.2026 |
| Box width | 10,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Rodzaj portów | USB-C, HDMI, USB-A |