Kabel BASEUS Cafule USB-A-micro USB 1m (szaro-czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel Baseus z serii Cafule
Kabel USB - micro USB marki Baseus o wzmocnionej konstrukcji. Obsługuje szybkie ładowanie oraz wymianę danych do 480mb/s (np. z komputerem). Przy dwustronnym złączu Micro USB nie musimy się martwić przy podłączaniu kabla do urządzenia.Kabel obsługuje szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Chipset sterujący dopasowuje natężenie prądu do urządzenia, chroniąc je przed uszkodzeniem. Nylonowy oplot wzmacnia kabel i zapobiega jego plątaniu. Posiada również osłonę z PVC w miejscu wlotu przewodu do obudowy złącza. W zestawie pasek na rzep który ułatwia przechowywanie kabla.
| Producent | Baseus |
| Model | Baseus cafule Cable USB For Micro 2.4A 1M Gray+Black |
| Kod produktu | CAMKLF-BG1 |
| Materiał | TPE, aluminium, nylon |
| Długość | 100 cm |
| Prąd wyjściowy | do 2.4A |
| Kolor | Szaro - Czarny |
| Kompatybilność | Urządzenia z portem Micro USB |
Dane techniczne
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 2008 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Net weight | 23 |
| Ulica producenta | Bantian |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40237 |
| Ilość w kartonie | 80 szt. |
| Kod producenta | Baseus |
| Numer producenta | Building B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Grafenberger |
| Box width | 7,50 |
| Podnumer producenta | 2nd Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 277 |
| Box height | 1,50 |
| Mail producenta | care@baseus.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Baseus |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Gross weight | 39 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Baseus/6953156280335 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.de |
| Długość (m) | 1 |