Kabel BASEUS Free2Pull USB-C-USB-C 100W (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baseus kabel ładowania USB-C do USB-C 100W (czarny) Edycja Bayern
Kabel Baseus Free2Pull USB-C do USB–C oferuje możliwość regulacji długości w czterech zakresach: 35 cm, 60 cm, 83 cm oraz 100 cm. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi działa płynnie i niezawodnie, dostosowując się do Twoich potrzeb. Jest przy tym bardzo lekki, a po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, co pozwala na wygodne przenoszenie. Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w port USB-C. Dodatkowo logo Bayernu Monachium nadaje mu sportowego charakteru, co z pewnością doceni każdy fan tego legendarnego klubu.
Szybkie i bezpieczne ładowanie
Dzięki mocy 100 W kabel Baseus Free2Pull pozwala na błyskawiczne naładowanie Twojego telefonu. Zapomnij o długim oczekiwaniu! Co więcej, stabilne napięcie i zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem zapewnią Twojemu urządzeniu bezpieczeństwo. Teraz możesz naładować swój sprzęt szybko i bez obaw o jego uszkodzenie!
Elegancki design i funkcjonalność
Elegancki i nowoczesny design sprawia, że kabel Baseus Free2Pull prezentuje się naprawdę stylowo. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale też estetykę. Co więcej, dzięki możliwości wygodnej regulacji długości przewodu możesz komfortowo korzystać z niego w różnych sytuacjach.
| Producent | Baseus |
|---|---|
| Model | P10364500113-Z2 |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 100 cm |
| Waga | 50 g |
| Moc | 100 W |
| Wejście | USB-C |
| Wyjście | USB-C |
Dane techniczne
| Box width | 8,50 |
| Podnumer producenta | 2nd Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 277 |
| Box height | 1,00 |
| Mail producenta | care@baseus.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Baseus |
| Kolor | czarny |
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Długość (cm) | 100 |
| Gross weight | 67 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Baseus/6932172667818 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.de |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 2008 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Net weight | 50 |
| Ulica producenta | Bantian |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40237 |
| Ilość w kartonie | 240 szt. |
| Kod producenta | Baseus |
| Numer producenta | Building B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Grafenberger |