Kabel JOYROOM S-CL020A6 USB-C-Lightning 1.2m kątowy (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel do USB-C Lightning Angle 20W 1.2m Joyroom S-CL020A6 (czarny)
Za pomocą kabla Joyroom S-CL020A6 szybko odnowisz energię urządzenia. Produkt wspiera protokół szybkiego ładowania PD 20W, a pozłacane złącza i nylonowy oplot wydłużają żywotność produktu. Dodatkowo oferuje transmisję sygnału o prędkości 480 Mbps.
Szybkie ładowanie urządzeń i przesyłanie plików
Kabel obsługuje protokół szybkiego ładowania PD 20W, dzięki czemu błyskawicznie odnowisz energię urządzenia. Co więcej, inteligentny chip zapobiega przegrzaniu i zwiększa wydajność pracy produktu. Oprócz tego S-CL020A6 wykorzystasz do transmisji danych – jego prędkość sięga 480 Mbps.
Wytrzymała konstrukcja
Kabel Joyroom S-CL020A6 powstał z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na dłuższą żywotność. Nylonowy oplot chroni przewód przed pękaniem, a pozłacane złącze jest odporne na utlenianie. Co więcej, złącze dodatkowo wzmocniono. Z kolei konstrukcja 90° pozwala ładować smartfon i wygodnie grać w gry.
| Producent | Joyroom |
|---|---|
| Model | S-CL020A6 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | stop cynku, PVC, nylon |
| Interfejs | USB-C do Lightning |
| Moc | 20 W |
| Prędkość transmisji | 480 Mbps |
| Długość | 1.2 m |
Dane techniczne
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 60329 |
| Rodzaj złączy | USB-C - Lightning |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | Mainzer Landstr |
| Długość (m) | 1,2 |
| Net weight | 32 |
| Numer producenta | 69 |
| Długość | 1.2m |
| Ilość w kartonie | 25 szt. |
| Kod producenta | Joyroom |
| Podnumer producenta | / |
| Box width | 10,00 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | E-CrossStu@web.de |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Gross weight | 72 |
| Miasto producenta | Frankfurt am Main |
| Kolor | srebrny |