Kabel JOYROOM S-M411 USB-A-Lightning 3m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB do Lightning Joyroom Sharp S-M411 2,4 A, 3 m
Teraz możesz jeszcze wygodniej ładować swoje urządzenia. Kabel USB do Lightning Joyroom Sharp S-M411 zapewnia natężenie sięgające 2,4 A i wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Został też wyposażony w niewielki wskaźnik świetlny, który ułatwia jego użytkowanie. Jest przy tym odporny na uszkodzenia i zużycie.
Szybkie ładowanie
Za pomocą kabla bez problemu naładujesz urządzenia wyposażone w port Lightning - na przykład swojego iPhone’a lub starszego iPada. Nie musisz też zbyt długo czekać, aż Twój sprzęt będzie znów gotowy do pracy. Natężenie na poziomie nawet 2,4 A zapewnia wysoką wydajność i efektywność ładowania.
Wbudowany wskaźnik świetlny
Kabel został wyposażony w praktyczny wskaźnik świetlny. Dzięki temu z łatwością zlokalizujesz go po zmroku. Już nie musisz zapalać światła, żeby odłączyć smartfona od ładowarki - model S-M411 ułatwi Ci to zadanie!
Przemyślana konstrukcja
Daj się zaskoczyć trwałością i wytrzymałością kabla S-M411. Produkt jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia i zużycie. Do jego wykonania zastosowano wysokiej klasy materiały takie jak stop cynku, został też wyposażony w nylonowy oplot. Dzięki temu kabel będzie świetnie Ci służyć przez długi czas.
| Producent | Joyroom |
|---|---|
| Model | S-M411 |
| Kolor | Czarny |
| Typ | USB do Lightning |
| Natężenie | 2,4 A |
| Materiał | Stop cynku + nylonowy oplot |
| Długość | 3 m |
Dane techniczne
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | E-CrossStu@web.de |
| Moc ładowania (W) | 12 |
| Box length | 18,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Gross weight | 85 |
| Miasto producenta | Frankfurt am Main |
| Kolor | srebrny |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 60329 |
| Standard szybkiego ładowania | Brak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | Mainzer Landstr |
| Rodzaj złączy | USB - Lightning |
| Net weight | 55 |
| Numer producenta | 69 |
| Długość (m) | 3 |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Kod producenta | Joyroom |
| Podnumer producenta | / |
| Długość | 3m |
| Box width | 9,00 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |