Kabel UGREEN DP118 DisplayPort-DisplayPort 2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel UGREEN DP118 2xDisplay Port, typ męski, 2m, 16K
Kabel UGREEN otworzy przed Tobą drzwi do nowej ery rozdzielczości, oferując oszałamiający obraz 16K@30Hz. Dzięki niemu każdy detal na ekranie staje się wyraźniejszy, a Ty poczujesz się jak bohater wirtualnego świata. Przewód oferuje częstotliwość odświeżania sięgającą 240 Hz i wykorzystuje efekt Dynamic HDR10+. Jego przepustowość wynosi 80Gbps, a 3 tryby wyświetlania pozwolą Ci czerpać więcej radości z oglądania ulubionych treści. Dzięki wytrzymałej konstrukcji produkt będzie służył Ci przez długi czas.
Imponująca częstotliwość odświeżania
Przenieś się w centrum akcji. Obsługa częstotliwości odświeżania do 240 Hz jest równoznaczna z tym, że każdy ruch na ekranie będzie płynny i dynamiczny, a Ty odniesiesz wrażenie, że naprawdę uczestniczysz w wirtualnych wydarzeniach. Dzięki temu błyskawicznie zareagujesz na ruch przeciwnika podczas emocjonującej rozgrywki.
Zachwycające wrażenia wizualne
Dynamiczny HDR10+ sprawi, że każdy piksel zostanie precyzyjnie wyeksponowany, a Ty docenisz najwyższy poziom kontrastu i żywe, głębokie kolory. Od teraz każdy szczegół będzie widoczny, niezależnie od tego, czy scena filmowa odgrywa się ciemnym lesie, czy w słoneczny dzień nad piaszczystą plażą. Ponadto kabel UGREEN zapewnia efekt 3D, dzięki któremu osiągniesz najwyższy poziom immersji.
3 tryby wyświetlania
Korzystaj z aż 3 trybów wyświetlania. Mirror Mode pozwoli Ci cieszyć się rozgrywką na 2 ekranach jednocześnie. Extended Mode umożliwia rozszerzenie pulpitu na kilka ekranów, co zwiększy Twoją produktywność i ułatwi wykonywanie kilku zadań jednocześnie. Natomiast Splicing Mode sprawdzi się wśród miłośników filmów – dzięki niemu poczujesz się jak w kinie!
Wydajne działanie
Dzięki przepustowości 80 Gbps kabel UGREEN zapewnia szybszy przesył danych w porównaniu do wcześniejszych wersji, takich jak DP1.4. Gwarantuje niezrównaną płynność obrazu i eliminuje wszelkie opóźnienia, co pozwala cieszyć się w pełni doskonałymi wrażeniami wizualnymi. Wspiera również przesyłanie obrazu w dużych rozdzielczościach, takich jak 16K@30Hz.
Solidna konstrukcja i szeroka kompatybilność
Kabel UGREEN został zaprojektowany z myślą o trwałości i wydajności. Wykonana z aluminium obudowa jest odporna na uszkodzenia i zapewnia długą żywotność. Złącza zostały pokryte warstwą niklu, zapewniającego ochronę przed korozją, dzięki czemu możesz cieszyć się stabilnym połączeniem i niezakłóconym przepływem obrazu. Produkt jest także szeroko kompatybilny – z powodzeniem podłączysz go do laptopa, projektora czy też telewizora.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | DP118 |
| Kod producenta | 15384 |
| Wersja DP | V2.1 |
| Całkowita przepustowość | 80 Gb/s |
| Rozdzielczość | 16K@30Hz, 10K@60Hz, 8K@120Hz, 4K@1440Hz |
| Materiał przewodu | Miedź |
| Długość | 2 m |
| Inne | kompatybilność wsteczna z DP2.0/1.4/1.3 |
Dane techniczne
| Długość (m) | 2 |
| Box width | 18,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość | 2m |
| Box height | 1,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Wejścia | DisplayPort |
| Box length | 24,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 111 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 90 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kolejna dostawa | 20.03.2026 |
| Ilość w kartonie | 80 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |