Kabel UGREEN HD119 HDMI 10m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI UGREEN HD119
HD119 to 10-metrowy kabel HDMI, zdolny do przekazywania obrazu w 4K w 30Hz. Kabel łączy solidność wykonania z nowoczesnymi technologiami, co czyni go użytecznym oraz niezwykle wytrzymałym.

Krystalicznie czysty obraz
Podłączając kabel do swojego urządzenia, zyskasz wysokiej jakości obraz 4K wyświetlany w 30Hz. Twoje ulubione gry i filmy nigdy nie wyglądały lepiej. Z HD119 odkryjesz nowy poziom wizualnych wrażeń. Co więcej, przewód posiada pełne wsparcie dla wyświetlania obrazu 3D oraz obsługę technologii redukcji EMI oraz TMDS.
Funkcjonalność na pierwszym miejscu
10-metrowy kabel HDMI stawia w dużej mierze na funkcjonalność. Długość przewodu pozwoli Ci podłączyć swój sprzęt bez obawy o to, że kabla zabraknie. Co więcej, uniwersalność wyjścia HDMI daje Ci niemal pewną gwarancję kompatybilności. Wejścia/wyjścia typu HDMI posiadają praktycznie wszystkie popularne modele telewizorów, monitorów, projektorów, odtwarzaczy DVD/Blue Ray, konsol, laptopów czy kin domowych.
Wysokiej klasy wytrzymałość
Przewód został wykonany z dbałością o jego odporność na uszkodzenia. Miedziane, ocynowane kable znajdują się w środku ochronnej siatki, która otoczona jest dodatkowo folią aluminiową. Cała konstrukcja została na koniec zamocowana w nylonowej powłoce, zyskując wysoką wytrzymałość, nie tracąc giętkości.

Specyfikacja
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Nazwa produktu | HDMI 2.0 4K Cable |
| Model | HD119 |
| Rozdzielczość | 4K/30Hz |
| Wersja | HDMI 2.0 |
| Całkowita przepustowość | 18 GB/s |
| Rdzeń przewodu | Miedź cynowana |
| Materiał | PVC |
| Długość | 10 m |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 984 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 12 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolor | srebrny |
| Box width | 20,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Rodzaj złączy | HDMI |
| Box height | 7,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 10m |
| Box length | 20,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 910 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |

