Kabel UGREEN HD119 HDMI 2m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ugreen HD119
Kabel HDMI zapewnia niezawodne, a zarazem szybkie połączenie. Doskonała jakość obrazu sięga aż do 4K. Prędkość transmisji 18 GB/s i szeroka kompatybilność sprawiają, że korzystanie z niego jest wyjątkowo przyjemne. System HDR dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń wzrokowych. Natomiast wysokiej klasy materiały zastosowane do wykonania produktu znacznie przedłużają jego żywotność.
Ulubione filmy w 4K
Rozdzielczość do 4K gwarantuje rewelacyjną jakość obrazu. To sprawi, że zachwycisz się bogactwem detali oraz intensywnością barw. Bez problemu dostrzeżesz każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wyświetlane na dużym ekranie obrazy jeszcze nigdy nie były tak zachwycająco realistyczne!
Różnorodność trybów
Produkt posiada kilka zastosowań, co z pewnością przyda się w trakcie pracy czy odpoczynku w domu. Dzięki praktycznym trybom, które umożliwiają działanie na dwóch monitorach, możesz rozszerzyć obraz lub wyświetlać kilka rzeczy w tym samym momencie.
Innowacyjne technologie
Zobacz wspaniałe widoki w całej okazałości. Żywe barwy i bogactwo szczegółów są bliżej, niż myślisz - wypróbuj ten praktyczny kabel HDMI i przekonaj się, jak dobrze mogą wyglądać filmy, seriale czy zdjęcia. HD119 pozwala również odtwarzać dźwięk stereo 3D, dostarczając jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych wrażeń słuchowych.
Optymalny i uniwersalny
Produkt posiada szeroką kompatybilność z wieloma różnymi urządzeniami. Z jego pomocą podłączysz między innymi konsolę do gier lub laptopa do telewizora czy projektora. Niezależnie od tego, z jakiego sprzętu korzystasz, możesz cieszyć się świetnym, stabilnym obrazem wyświetlanym na dużym ekranie.
Zaskakująco wytrzymały
Złącza pokryte izolacyjnym materiałem PE są odporne na korozję, a także wyróżniają się długą żywotnością. Podłączone do urządzenia, trwale pozostają na właściwym miejscu, nie luzując się ani nie wypadając. Pleciona powłoka sprawia, że kabel jest wyjątkowo odporny na wyginanie. Wykorzystane w procesie produkcji tworzywa pozwalają cieszyć się jego funkcjonalnością przez długi czas.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Nazwa produktu | HDMI 2.0 Cable |
| Model | HD119 |
| Wersja | HDMI 2.0 |
| Rozdzielczość | 4K/60Hz |
| Całkowita przepustowość | 18GB/s |
| Rdzeń przewodu | Miedź cynowana |
| Materiał | PVC |
| Certyfikat HDMI | Tak |
| Długość | 2 m |
Dane techniczne
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box width | 17,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość (m) | 2 |
| Box length | 22,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 2m |
| Gross weight | 127 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Wejścia | HDMI |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 117 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ilość w kartonie | 90 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |