Kabel UGREEN US171 USB-C-Lightning 1.5m (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel Lightning do USB-C UGREEN 3A US171, 1.5m (biały)
Zapewnij sobie wygodne i szybkie ładowanie. Ten kabel obsługuje protokoły PD, a podaż mocy sięga aż 20 W, dzięki czemu w krótkim czasie naładujesz swojego iPhona. Kabel posiada certyfikat MFi, dlatego możesz być pewien, że spełnia wszystkie standardy firmy Apple. Solidna konstrukcja zapewni długą żywotność, a wbudowany chip oferuje wielopoziomowe zabezpieczenia.

Certyfikat bezpieczeństwa
Kabel wyróżnia się długą żywotnością, a wbudowany oryginalny chip z certyfikatem MFi zadba o całkowite bezpieczeństwo Twojego telefonu. Gdy poziom naładowania sięgnie 90%, uruchomi on tryb powolnego ładowania, by zabezpieczyć akumulator przed przegrzaniem i innego rodzaju uszkodzeniami.

Nie trać czasu na czekanie
Nie musisz już czekać godzinami, aż Twój telefon się naładuje. Kabel obsługuje protokoły PD, co sprawia, że zapasy energii w iPhone 13 uzupełnisz do poziomu 60% w jedyne 30 minut. Dzięki certyfikatowi MFi możesz mieć pewność, że przewód jest w 100% bezpieczny i kompatybilny z Twoimi urządzeniami. Co więcej, kabel wyróżnia się ultra szybką (480 Mbps) transmisją danych - wystarczy 40 sekund, by przesłać plik w rozmiarze 1G!

Solidna konstrukcja
Do wykonania kabla użyto solidnych materiałów. Jest niezwykle giętki, a jego złącza są odporne na zużycie, dlatego z powodzeniem posłuży Ci on przez dłuższy czas. Co więcej, jego długość to aż 1,5 m, dlatego zapewni Ci wygodne ładowanie niezależnie od tego, gdzie będzie Ci potrzebny.

| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | US171 |
| Typ złącza | Lightning-USB-C |
| PD | Tak, PD 20 W |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilność | W pełni kompatybilny z systemem iOS |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 47 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 162 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolor | beżowe |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Rodzaj złączy | USB-C - Lightning |
| Box length | 19,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość | 1.5m |
| Gross weight | 57 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |