Kabel UGREEN US176 USB-A-USB-C 1m kątowy (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel kątowy USB-A do USB-C UGREEN US176
Kabel kątowy UGREEN US176 USB-A do USB-C dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewni Ci większy komfort podczas rozgrywki, oglądania filmów i czytania e-booków. Umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie 3A, chroniąc telefon przed wysokim napięciem. Został wykonany z wytrzymałych materiałów, które zapewniają mu odporność na uszkodzenia.
Zaprojektowany dla Twojej wygody
Ciesz się szybkim ładowaniem swoich urządzeń. Kabel US176 pracuje z natężeniem do 3A - zaskoczy Cię niezrównaną wydajnością. Ponadto zakrzywione pod kątem 90° złącze kabla pozwala wygodnie trzymać telefon w dłoniach podczas ładowania. Dzięki temu możesz bez przeszkód korzystać ze smartfona również wtedy, gdy jest podłączony do zasilania. Oglądaj filmy i graj w swoje ulubione gry mobilne, kiedy tylko chcesz. Wystająca wtyczka nie będzie Ci przeszkadzać!
Solidne wykonanie i bezpieczeństwo
Wykonana ze stopu aluminium obudowa chroni złącza kabla przed uszkodzeniem, a nylonowy oplot zapewnia mu niespotykaną trwałość. Produkt jest przy tym niesamowicie odporny na wyginanie. Zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania i gwarantuje stabilne napięcie podczas ładowania. Został wyposażony w rezystor 56 kΩ, który odpowiada między innymi za ochronę przed wysokim napięciem.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | US176 |
| Rodzaj | USB-A do USB-C |
| Natężenie | Maks. 3A |
| Obsługiwane protokoły | QC2.0, QC3.0, AFC, |
| Materiał | Stop aluminium + nylonowy oplot |
| Długość | 1m |
Dane techniczne
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (cm) | 100 |
| Net weight | 21 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Rodzaj złączy | USB-A - USB-C |
| Ilość w kartonie | 400 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Długość (m) | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Długość | 1m |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Gross weight | 31 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kolor | srebrny, czarny |