Kabel UGREEN US335 USB-C-USB-C 1m kątowy 100W (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel kątowy USB Typu C do USB Typu C od Ugreen
Kabel marki Ugreen to doskonały produkt, który umożliwi Tobie szybkie i bezpieczne naładowanie urządzenia mobilnego wyposażonego w wejście USB Typu C. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta. Kabel gwarantuje ekspresowy przesył danych pomiędzy sprzętami. Ponadto wykonany został z trwałych materiałów, które zapewniają długą żywotność.
Błyskawiczne ładowanie i transfer
Kabel obsługuje szybkie ładowanie QC4.0 oraz Power Delivery 3.0, dzięki czemu idealnie nada się do ładowania laptopów o dużej mocy 100W. Maksymalna czas ładowania wyniesie zaledwie 1,5 godziny, czyli o godzinę krócej niż przy użyciu kabla pierwszej generacji.
Wysoka trwałość i jakość
Kabel wykonany jest z bardzo trwałych materiałów i dodatkowo opleciony mocnym nylonem, który zapobiega plątaniu się. Oprócz tego nylonowy oplot jest odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne zapewniając wysoką żywotność.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | US335 |
| Kod produktu | 70698 |
| Wtyczka | USB Typu C do USB Typu C |
| Przesył danych | 480Mb/s |
| Maksymalny prąd roboczy | 100W (20V/5A) |
| Szybkie ładowanie | Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0, FCP |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Czarny |
Dane techniczne
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Moc ładowania (W) | 100 |
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Gross weight | 40 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303876969 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny |
| HS Code | 8544429090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rodzaj złączy | USB-C - USB-C |
| Net weight | 30 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Długość (m) | 1 |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Długość | 1m |