Karmnik dla ptaków na okno z przyssawką 23 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Karmnik dla ptaków z przyssawką i siedziskiem. Przystosowany do podawania karmy np. ziaren. Karmik ma wymiarów 14 x 23 cm.
✅ SOLIDNY - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa w kolorze zielonym.
✅ PRZYDATNY - Z jego pomocą zimą dokarmimy dziko żyjące ptaki, a w okresie letnim zwabimy małych mieszkańców w nasze otoczenie.
✅ NA PRZYSSAWKĘ - Karmnik wyposażony w przyssawkę, dzięki której zamontujemy go z łatwością na szybie okiennej.
✅ FUNKCJONALNY - Posiada siedzisko dla kilku ptaków, co zapewni im komfortowe korzystanie z niego.
Karmnik dla ptaków w którym umieścimy karmę oraz ziarno. Karmnik możemy zamontować z łatwością na oknie. Dzięki przezroczystej formie możemy w wygodny sposób kontrolować ilość umieszczonej w nim karmy. Prezentuje się bardzo efektownie, więc będzie dekoracją zarówno w ogrodzie, jak również na balkonie, czy tarasie. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 475 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga (g) | 200 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19 |