Kieliszek do wina szklany czarny 270 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Kieliszek do wina i napojów - Kieliszek uniwersalny do picia białego i czerwonego wina o ponadczasowym wyglądzie. Kieliszek nadaje się również do picia napojów, a także do serwowania w nim deserów. Kieliszek ma wymiary 8 x 17 cm i pojemność maksymalną 270 ml.
✅ Wykonany ze szkła w czarnym kolorze - Wykonany z najwyższej jakości, grubego szkła w przydymionym, czarnym kolorze. Kolor kieliszka nadaje mu wyjątkowego charakteru. Posiada efektowne zdobienie, które swoim wyglądem przypomina kryształ.
✅ Elegancki design - Kieliszek posiada tradycyjny i ponadczasowy design. Prezentuje się elegancko, idealnie będzie komponował się z pozostałą zastawą stołową.
✅ Stabilny i wygodny w użytkowaniu - Kieliszek ma stabilną podstawę, dzięki czemu jest odporny na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszek jest wygodny w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Łatwe czyszczenie - Kieliszek wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Szklany kieliszek cechuje się wytrzymałością oraz stabilną podstawą, co sprawia, że jest praktyczny w codziennym użytkowaniu. Kieliszek jest przeznaczony do picia zarówno białego jak i czerwonego wina, ale możemy również pić z niego wodę oraz napoje. Doskonale komponuje się z każdym rodzajem wystroju stołu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 181.33 |
| Pojemność | 270 ml |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 358 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8 |