Kieliszki do ginu szklane 580 ml 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 kieliszków do ginu - Zestaw kieliszków przeznaczonych głównie do serwowania ginu, gin tonic, ale sprawdzą się również do wina, wody, a także innych napojów czy koktajli. Każdy kieliszek ma wymiary 10 x 20 cm i pojemność maksymalną 580 ml. To idealny wybór zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
✅ Wykonane ze szkła - Kieliszki wykonane są z najwyższej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Posiadają ryflowaną strukturę, która nadaje im elegancki i dekoracyjny wygląd oraz przyciąga wzrok.
✅ Modny design - Kieliszki posiadają nowoczesny i ponadczasowy design. Prezentują się elegancko, idealnie będą komponowały się z pozostałą zastawą stołową.
✅ Stabilne i wygodne w użytkowaniu - Kieliszki mają stabilną podstawę, dzięki czemu są odporne na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszki są wygodne w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Nadają się do mycia w zmywarce - Kieliszki wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Szklane kieliszki są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zestaw 4 kieliszków przeznaczony jest do ginu, ale mogą mieć również uniwersalne zastosowanie do picia innych napojów. Kieliszki świetnie komponują się z każdym rodzajem wystroju stołu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 10 cm |
| Waga (g) | 852 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 21,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 20,5 |
| Materiał | szkło |
| Waga gabarytowa (g) | 1540 |
| Wysokość | 20 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |