Kieliszki do wina szklane 340 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 6 kieliszków do wina i napojów – Zestaw uniwersalnych kieliszków do serwowania białego i czerwonego wina, wody, napojów oraz deserów. Każdy kieliszek ma wymiary 9 x 16,5 cm i pojemność maksymalną 340 ml. To idealny wybór zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
✅ Wykonane z ryflowanego szkła – Kieliszki wykonane są z najwyższej jakości, grubego szkła w przezroczystym kolorze. Posiadają ryflowaną strukturę, która nadaje im elegancki i dekoracyjny wygląd oraz przyciąga wzrok.
✅ Modny design – Kieliszki posiadają nowoczesny i ponadczasowy design. Prezentują się elegancko, idealnie będą komponowały się z pozostałą zastawą stołową.
✅ Stabilne i wygodne w użytkowaniu - Kieliszki mają stabilną podstawę, dzięki czemu są odporne na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszki są wygodne w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Nadają się do mycia w zmywarce - Kieliszki wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Szklane kieliszki cechują się wytrzymałością oraz stabilną podstawą, co sprawia, że są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zestaw 6 kieliszków przeznaczony jest do picia zarówno białego, jak i czerwonego wina, ale doskonale sprawdzi się również do wody oraz innych napojów. Kieliszki świetnie komponują się z każdym rodzajem wystroju stołu. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 17,5 |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1428 |
| Pojemność | 340 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość | 9 cm |
| Waga (g) | 2300 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 28 |