Kieliszki do wina szklane 380 ml 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 kieliszków do wina - Zestaw kieliszków przeznaczonych głównie do serwowania białego wina, ale sprawdzą się również do wina czerwonego, wody, a także innych napojów. Każdy kieliszek ma wymiary 8 x 21,5 cm i pojemność maksymalną 380 ml. To idealny wybór zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
✅ Wykonane ze szkła - Kieliszki wykonane są z najwyższej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Posiadają ryflowaną strukturę, która nadaje im elegancki i dekoracyjny wygląd oraz przyciąga wzrok.
✅ Modny design - Kieliszki posiadają nowoczesny i ponadczasowy design. Prezentują się elegancko, idealnie będą komponowały się z pozostałą zastawą stołową.
✅ Stabilne i wygodne w użytkowaniu - Kieliszki mają stabilną podstawę, dzięki czemu są odporne na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszki są wygodne w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Nadają się do mycia w zmywarce - Kieliszki wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Szklane kieliszki są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zestaw 4 kieliszków przeznaczony jest do picia białego wina, ale mogą mieć również uniwersalne zastosowanie do picia innych napojów. Kieliszki świetnie komponują się z każdym rodzajem wystroju stołu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1059.67 |
| Pojemność | 380 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 590 |