Kieliszki do wina szklane 490 ml 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 kieliszków do wina - Zestaw kieliszków przeznaczonych głównie do serwowania czerwonego wina, ale sprawdzą się również do wina czerwonego, wody, a także innych napojów. Każdy kieliszek ma wymiary 9 x 23 cm i pojemność maksymalną 490 ml. To idealny wybór zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
✅ Wykonane ze szkła - Kieliszki wykonane są z najwyższej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Posiadają ryflowaną strukturę, która nadaje im elegancki i dekoracyjny wygląd oraz przyciąga wzrok.
✅ Modny design - Kieliszki posiadają nowoczesny i ponadczasowy design. Prezentują się elegancko, idealnie będą komponowały się z pozostałą zastawą stołową.
✅ Stabilne i wygodne w użytkowaniu - Kieliszki mają stabilną podstawę, dzięki czemu są odporne na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszki są wygodne w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Nadają się do mycia w zmywarce - Kieliszki wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
Szklane kieliszki są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zestaw 4 kieliszków przeznaczony jest do picia czerwonego wina, ale mogą mieć również uniwersalne zastosowanie do picia innych napojów. Kieliszki świetnie komponują się z każdym rodzajem wystroju stołu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 655 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 23,5 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1242 |
| Pojemność | 490 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość | 9 cm |