Kieliszki do wódki szklane 40 ml 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw sześciu klasycznych kieliszków do wódki lub nalewek. Każdy kieliszek ma pojemność 40 ml i wymiary 5 x 5,5 cm. Idealnie prezentują się na stole i pasują do każdej zastawy.
✅ SZKLANE - Wykonane z wysokiej jakości grubego szkła, które jest idealnie przejrzyste. Kieliszki nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ UNIWERSALNE - Kieliszki świetnie sprawdzą się do wódki, ale także nalewek, czy likierów. Wykorzystamy je również do przygotowania shotów, a także mini deserów.
✅ WYGODNE - Kieliszki są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo wygodne.
✅ POMYSŁ NA PREZENT - Zestaw kieliszków jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskich np. z okazji parapetówki.
Komplet sześciu kieliszków o ponadczasowym wyglądzie. Kieliszki są przydatne do picia mocnych alkoholi, idealne do wódki czy nalewek. Przezroczysty kolor sprawi, że będą się świetnie komponować z pozostałą zastawą stołową. Kieliszki idealnie mieszczą się w dłoni. Przydatne na każdej imprezie. Idealne nie tylko do użytku domowego, ale również w gastronomii. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 180 |
| Pojemność | 40 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 6 |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Waga (g) | 462 |