Kijek selfie DJI Osmo 1,2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m)
Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m) to uniwersalne rozwiązanie dla twórców, którzy chcą uzyskać imponujące ujęcia z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki długości 1,2 metra pozwala uchwycić szeroką scenę, a po połączeniu z kamerą DJI Osmo 360 pozostaje niewidoczny w kadrze. Do zestawu dołączono regulowane mocowanie z systemem szybkiego odłączania, które umożliwia płynną zmianę kąta ustawienia kamery – zarówno do klasycznych ujęć selfie z pojedynczego obiektywu, jak i bardziej dynamicznych ujęć 360°. Całość zachowuje lekką, kompaktową formę, dzięki której akcesorium świetnie sprawdza się w plenerze.
W zestawie
- Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m) x1
- Regulowane mocowanie adaptera z systemem szybkiego odłączania DJI Osmo x1
Invisible Selfie Stick
| Producent | DJI |
|---|---|
| Kod producenta | CP.OS.00000469.01 |
| Wymiary (po złożeniu) | długość ok. 251 mm, średnica ok. 24 mm |
| Wymiary (po rozłożeniu) | długość ok. 1200 mm, średnica ok. 24 mm |
| Waga | ok. 137 g |
Regulowane mocowanie adaptera z systemem szybkiego odłączania DJI Osmo
| Wymiary | ok. 41 × 22 × 32 mm (D × S × W) |
|---|---|
| Waga | ok. 27 g |
Dane techniczne
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Net weight | 160 |
| Ulica producenta | LA |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Kod producenta | DJI |
| Numer producenta | 2992 |
| Typ produktu | Adaptery, obudowy i uchwyty |
| Box width | 3,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Seria Osmo | DJI Osmo 360 |
| Box height | 6,00 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Kompatybilność | DJI Osmo |
| Kraj producenta | NL |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| Box length | 28,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/DJI/6937224118553 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| Gross weight | 390 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |