Klamerki na pranie plastikowe 12 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 12 szt. klamerek na pranie - Zestaw zawiera 12 szt. klamerek, które ułatwią codzienne suszenie prania. Idealne do mocowania odzieży na sznurku, suszarce czy wieszaku zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Klamerki mają długość 8 cm.
✅ Solidne wykonanie - Klamerki wykonane z wysokiej jakości tworzywa z metalową zapinką. Klamerki są w kolorze niebiesko białym.
✅ Mocny zatrzask - Klamerki posiadają mocny zatrzask bez problemu utrzymają zarówno lekkie jak i cięższe ubrania.
✅ Klasyczny design - Klamerki posiadają klasyczny kształt, wiec bez problemu możemy użytkować je na każdej suszarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Klamerki doskonale sprawdzą się przy mocowaniu różnorodnych ubrań, od lekkich tkanin po grubsze materiały. Idealne do codziennego użytku w domu i na świeżym powietrzu.
Zestaw 12 szt. klamerek na pranie. Solidnie wykonane zapewnią wygodne użytkowanie. Posiadają mocny zatrzask, więc bez problemu przytrzymają każde pranie, dzięki czemu będziemy chętnie je używać. Z ich pomocą przymocujemy odpowiednio pranie zarówno w domu, jak i w ogrodzie, na balkonie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 9,3 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 180 |
| Wysokość | 2 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 12 |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 145 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 30 |