Klamerki na pranie plastikowe 20 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 20 szt. klamerek na pranie - Zestaw zawiera 20 szt. klamerek, które ułatwią codzienne suszenie prania. Idealne do mocowania odzieży na sznurku, suszarce czy wieszaku zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Klamerki mają długość 7,7 cm.
✅ Solidne wykonanie - Klamerki wykonane z wysokiej jakości tworzywa z metalową zapinką. Klamerki są w kolorze szarym oraz beżowym.
✅ Mocny zatrzask i otwór do zawieszenia wieszaka - Klamerki posiadają mocny zatrzask bez problemu utrzymają zarówno lekkie jak i cięższe ubrania. Dodatkowo zostały wyposażone w specjalny otwór, który umożliwia łatwe zawieszenie wieszaka na sznurku lub suszarce, co ułatwia suszenie ubrań delikatnych.
✅ Klasyczny design - Klamerki posiadają klasyczny kształt, wiec bez problemu możemy użytkować je na każdej suszarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Klamerki doskonale sprawdzą się przy mocowaniu różnorodnych ubrań, od lekkich tkanin po grubsze materiały. Idealne do codziennego użytku w domu i na świeżym powietrzu.
Zestaw 20 szt. klamerek na pranie. Solidnie wykonane zapewnią wygodne użytkowanie. Posiadają mocny zatrzask, więc bez problemu przytrzymają każde pranie, dzięki czemu będziemy chętnie je używać. Z ich pomocą przymocujemy odpowiednio pranie zarówno w domu, jak i w ogrodzie, na balkonie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 277.33 |
| Wysokość | 2 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 20 |
| Szerokość | 3 cm |
| Długość | 7,7 cm |
| Waga (g) | 233 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |