Klipsy do ręcznika plażowego 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 szt. klipsów - Zestaw czterech klipsów do ręcznika lub koca plażowego. Klipsy mają kształt klamerek. Wymiar każdego z klipsów wynosi 15 x 10 cm.
✅ Wytrzymały materiał - Wykonane z wysokiej jakości tworzywa w szarym kolorze. Odpowiednio użytkowane posłużą długi okres czasu.
✅ Zapewnią mocne mocowanie - Mocny mechanizm zaciskowy zapewnia pewne trzymanie materiału. Klipsy nie uszkadzają tkaniny i łatwo je założyć oraz zdjąć, a ponadto zapobiegają zwiewaniu oraz zsuwaniu się ręcznika.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Klipsy do ręczników przydadzą nam się podczas pobytu na plaży, ale również możemy zabrać je ze sobą pod namioty, na wyjazd, wszędzie tam, gdzie możemy używać koca lub ręcznika plażowego.
✅ Poręczne i łatwe w przechowywaniu - Klipsy są lekkie i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w torbie plażowej, plecaku czy bagażu podróżnym. Idealne do zabrania w każdą letnią podróż.
Komplet czterech klipsów do ręcznika plażowego. Dzięki nim wiatr nie zdmuchnie, ani nie podwinie ręcznika lub koca. Klipsy są bardzo proste w obsłudze. Idealny zestaw na plażę, ale również kemping czy pod namiot. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 315 |
| Wysokość | 3 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 130 |