Klipsy do torebek przypraw 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNE - Zestaw dwóch klipsów do zamykania torebek. W zestawie klipsy o wymiarach 7 x 3,5 x 6 cm.
✅ WYTRZYMAŁE - Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Klipy są lekkie, a zarazem wytrzymałe.
✅ ZAPEWNIĄ SZCZELNOŚĆ - Dzięki nim produkty żywnościowe w plastikowych torebkach zachowają swoją świeżość i będą szczelnie zamknięte.
✅ UNIWERSALNE - Klips przyda się do zamykania opakowań z przyprawami, makaronem, kaszą, orzeszkami, chipsami lub płatkami.
✅ WIELORAZOWE - Klipsy są szybkie w użyciu i możesz używać ich wielokrotnie. Pomagają utrzymać porządek w kuchni lub spiżarni.
Zestaw 2 klipsów do zamykania torebek. Klipsy są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia długotrwałe użytkowanie. Niezwykle przydatne w każdej kuchni. Z ich pomocą możemy szczelnie zamknąć torebki z produktami spożywczymi. Dzięki klipsom do torebek, zawartość nie rozsypuje się w lodówce, spiżarni czy torbach, co pomaga utrzymać porządek i unikać bałaganu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 132 |
| Wysokość | 6 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 3,5 cm |
| Długość | 7 cm |
| Waga (g) | 79 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11,5 |