Klipsy do torebek przypraw 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw 4 klipsów do torebek - Zestaw składający się z czterech klipsów, idealnych do szczelnego zamykania torebek z żywnością, utrzymując świeżość produktów na dłużej. Klipsy mają wymiary: 11 x 1,5 cm.
✅ Wytrzymałe i solidne - Wykonane z najwyższej jakości tworzywa w zielonym kolorze. Klipy są lekkie, a zarazem wytrzymałe.
✅ Zapewnią szczelność - Klipsy zapewniają doskonałą szczelność, skutecznie chroniąc zawartość torebek przed wilgocią, powietrzem i zanieczyszczeniami, co pomaga utrzymać świeżość produktów na dłużej.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Idealne do zamykania torebek z kawą, przyprawami, mrożonkami czy innymi produktami spożywczymi np. kasze, makarony, które wymagają szczelnego zamknięcia.
✅ Łatwe w użyciu i wygodne w przechowywaniu - Niewielkie wymiary klipsów sprawiają, że są łatwe do przechowywania w szufladzie kuchennej. Prosta konstrukcja umożliwia szybkie i bezproblemowe zamknięcie torebki jednym ruchem, zapewniając skuteczną ochronę przed wilgocią i powietrzem.
Zestaw 4 klipsów do zamykania torebek. Klipsy są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia długotrwałe użytkowanie. Niezwykle przydatne w każdej kuchni. Z ich pomocą możemy szczelnie zamknąć torebki z produktami spożywczymi. Dzięki klipsom do torebek, zawartość nie rozsypuje się w lodówce, spiżarni czy torbach, co pomaga utrzymać porządek i unikać bałaganu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 1,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Długość | 11 cm |
| Waga (g) | 39 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 70 |