Klipsy na ręczniki 5 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY ZESTAW - Zestaw pięciu sztuk klipsów na ręczniki i ściereczki.
✅ WYTRZYMAŁE - Klipsy wykonane z metalu a zawieszka z tworzywa.
✅ PRZYDATNE - Dziury w ręcznikach i ścierkach po wieszaniu na haczykach to przeszłość.
✅ SOLIDNE - Klipsy dobrze trzymają się ręczników, dzięki czemu nie spadną na ziemie.
✅ UNIWERSALNE - Klipsy wykorzystamy zarówno w łazience np. do odwieszania ręczników, jak również w kuchni do odwieszania ręczniczków oraz ścierek.
Zestaw pięciu klipsów na ręczniki oraz ściereczki. Wymiary klipsów to 5 x 0.5 x 1,5 cm. Każdy z wieszaków jest w innym kolorze. Znakomity gadżet do każdej łazienki i kuchni. Dzięki nim bez problemu zawiesimy ściereczki lub ręczniki, które na posiadają uszka do zawieszenia. Wytrzymały klips zapewni odpowiednie trzymanie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 25 |
| Wysokość | 0,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 5 |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Długość | 5 cm |
| Waga (g) | 30 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |