Kubki ceramiczne 210 ml 4 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNE - Zestaw czterech dekorowanych kubków do kawy lub herbaty, każdy kubek ma pojemność 210 ml. Średnica kubka wynosi 7,5 cm a wysokość 8,5 cm.
✅ CERAMICZNE - Wykonane z wysokiej jakości ceramiki w czterech różnych kolorach, każdy z kubków ma motyw serca. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
✅ WYGODNE - Kubki posiadają wygodny uchwyt, który ułatwi użytkowanie. Uchwyt pewnie leży w dłoni.
✅ UNIWERSALNE - Idealnie sprawdzą się do herbaty, kawy, kakao oraz innych napojów. Możemy pić w nich napoje zimne oraz gorące. Utrzymane w modnej kolorystyce, kubki posiadają nowoczesne wzornictwo i pięknie prezentują się na stole wraz z inną zastawą.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Kubki nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Można stosować w mikrofalówce.
Zestaw czterech kubków w różnych kolorach. Wykorzystamy je do picia napojów. Niezwykle uniwersalne zastosowanie sprawi, że będą często używane. Przydatne w każdym domu zarówno podczas codziennych spotkań jak i wyjątkowych okazji. Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Prosty i klasyczny kształt sprawi, że efektownie prezentują się na stole. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica | 7,5 cm |
| Waga (g) | 800 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Materiał | ceramika |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 384 |
| Pojemność | 210 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 4 |